Novinky - aneb co nového a zajímavého se u nás děje


Slavnosti ve Všerubech

24.5.2016
Rádi bychom pozvali všechny naše fanoušky do Všerub, kde se v sobotu konají slavnosti. Vystoupíme po boku kapely No počkej....a kdo se přijde podívat, čeká ho překvapení! Začátek v 19h.

Vaši Firestrikes


Pozvánka

18.4.2016
Všechny příznivce metalu zveme na pořádnou smršť do žilovského kulturáku v sobotu 23.4. Zahrají Interloud, Firestrikes a Greymon. Přijďte, zhlédněte a poslyšte, jak se kalí ocel!

Vaši Firestrikes


Firestrikes děkuje

21.1.2016
Firestrikes děkuje všem svým fanouškům a příznivcům za vytvoření jedinečné atmosféry na lednovém koncertu v žilovském kulturáku a zve Vás do Plzně, tentokrát klub Jam 26.března od 20hod. Společně s námi vystoupí Heavy Passion.

Vaši Firestrikes


Metal 66 hardcore

5.10.2015
Metal 66 hardcore. Firestrikes 17 října (sobota) zahraje společně s dalšími metalovými smečkami na minifestivalu v Holýšovském klubu SIXTYSIX od 18.hod. Představíme se Vám s novým klávesákem Michalem. Přijďte zapařit !!!

Vaši Firestrikes


Zdravíme všechny svoje příznivce.

10.8.2015
Zdravíme všechny svoje příznivce.Uběhl rok a budem znovu ve Stýskalech na koupališti a máme pro vás připravené zbrusu nové skladby. Takže doražte v hojném počtu, rádi Vás v sobotu 15.8. přivítame pořádnou metalovou nadílkou.

Vaši Firestrikes


Pozvánka do Tatiné

10.5.2015
Zveme všechny naše příznivce a taky ty,kteří mají rádi Iron Maiden na páteční koncert do Tatiné. Společně s námi vystoupí výborní Iron Maiden revival z Klatov.

Vaši Firestrikes


10.2.2015


Akce v Žilově

25.1.2015
Kapela děkuje všem, kteří se dostavili na náš koncert v sále žilovského hostince. Utvořili jste úžasnou atmosféru a nabudili nás neuvěřitelnou energií :-) Poděkování patří taky předkapele ECHO 7, kluci, hráli jste moc dobře, a samozřejmě zvukařům, kteří vyčarovali neuvěřitelný sound.
V únoru se objevíme ještě v Plzni v Jamu, a pak už na nás čeká studio v Kdyni.

Další novinka je ta, že post kláves obsadil zkušený Pavel Bočan. Dosavadní klávesačka Markétka Švarcová kvůli velké pracovní vytíženosti tento post opustila. Nadále však působí jako host a čemž jste se mohli přesvědčit v Žilově, kde ve skladbě Nemo od Nightwish předvedla svoje pěvecké nadání.

Vaši Firestrikes


Potvrzeny nové koncerty

2.10.2014
Přátelé, kamarádi! V listopadu máme pro vás připraveny dvě akce v listopadu, a jednu v lednu a poté už hurá do studia! V listopadu budeme hrát v Plzni jako hosté na křtu nového alba skupiny Ortel a pak si uděláme výlet do Berouna a místního super podniku Prdel. V lednu vás rádi uvidíme v Žilově.

Let's rock! Vaši FS


Studio, Stýskaly a tak dále.....

10.6.2014
Přátelé, kamarádi! Co se u nás děje? Nebojte nezahálíme... Pilně pilujeme starší i nové věci, připravujeme pár koncertů a hlavně se chystáme do studia na natočení našeho debutového alba. Přes léto budeme hrát na jedné jediné akci a to ve Stýskalech na koupališti. https://www.facebook.com/events/1526951817533697/
Na podzim pro vás taky chystáme nějaký ten koncert, ale k tomu až někdy příště.

Let's rock! Vaši FS


Slavnost slunovratu

10.6.2014
21.6. v Bukovci U Soptíka budete mít možnost vidět v akci šermíře, středověké tance a slyšet dobovou hudbu. Pak vystoupí Firestrikes na historicky laděném pódiu a po nich bude fireshow. Všechny příznivce zveme, mohla by to být dost dobrá akce :-)

Firestrikes


Hledáme schopného managera

20.4.2014
Pokud by někdo oplývající manažerskými schopnostmi, měl zájem o spolupráci s naší kapelou,ozvěte se prosím.

Děkujeme Firestrikes


Pozvánka do JAMu

8.4.2014
Zveme všechny své příznivce na sobotu 12.4. do plzeňského klubu JAM. Společně s námi vystoupí hardrockový ŠUTR z Písku. Rádi Vám všem zahrajeme.

Firestrikes


Rock´n´beer fest

6.3.2014
Zdravíme všechny naše hudební přátele! Pokud byste nás chtěli vidět na Českém pivním festivalu zahlasujte na: http://www.ceskypivnifestival.cz/#p-czech-prague2014-w10 :-) Stačí jen nás najít a kliknout. Děkujeme za hlasy!!

Vaši Firestrikes


Nová webová prezentace

1.3.2014
Připravujeme pro Vás novou webovou prezentaci naší hudební skupiny. Stránky se postupně naplní. Proto prozatím omluvte jejich obsah. Ostatní stránky zůstávají prozatím v provozu.

Děkujeme za pochopení team Firestrikes